DUYURULAR :
Kategoriler
Roman
#
Sayfa :
248 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 19,5 
Son Baskı :
22 Mayıs, 2015 
İlk Baskı :
22 Mayıs, 2015 
Barkod :
9786051710624 
Kapak Tsr. :
Editör :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Boşanırken
“Bir cinayet asla sadece bir cinayetten ibaret değildir.”

Elif Kask

Boşanırken gerçek olaylardan kurgulanarak yazılmış bir gerilim romanı. Adalet sisteminin sorgulandığı romanda, birbiri ardına işlenen cinayetler, aşk ve gerilim kol kola...  Nefesinizi tutarak okuyacağınız romanda tempo hiç düşmüyor.
Manhattan Adası dünyayı yöneten güçlü ve zengin beyaz adamların yaşadığı yerdir. Bu küçük adada yaşayan ve dünyayı yöneten beyaz adamlara karşı olmak Amerikan Başkanı'nın bile haddi değildir. Hâkim Merle de sırtını onlara dayamıştır.
Eşinden boşanmak için adalet mücadelesi veren Naz, hayatları bu yasa tanımayan hâkim tarafından uçuruma sürüklenmiş 400 kadını çevresinde toplayarak mücadeleye etmeye karar verir. Sonrasında Hâkim Merle, ona destek olan senato üyesi, kadınların hayatlarını karartan, onlara ve çocuklarına en büyük kötülüğü yapan statü sahibi eşleri sırasıyla gizemli cinayetlere kurban gitmeye başlar. Derken olayı çözmekle yükümlü dedektifimiz ve merhametli bir mafya lideri çıkar sahneye. Bu iki gizemli adam, her şeye sahip olan Naz’ın kalbinin kara sularına girebilmek için sınırı kana boyamayı göze almışlardır. Cinayetleri Adalet Tanrıçası üstlenmiştir fakat o tanrıça kimin içindedir?


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!