DUYURULAR :
Kategoriler
Kişisel Gelişim
#
Sayfa :
290 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 19,5 
Son Baskı :
21 Ekim, 2010 
İlk Baskı :
21 Ekim, 2010 
Barkod :
9786051062198 
Kapak Tsr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Şelale Altında Durmak
Hayat Akarken "Gerçek Siz"e Ulaşın

Ahmet Çağan

İnsanın kendini tanıyabilmesi, derinliklerinde yatan yeteneklerini, geliştirilebilir özellikleri keşfedebilmesi için bir kılavuz. Ön bilgi gerektirmeden rahatça okunabilecek, akıcı anlatımıyla bir çırpıda anlaşılacak bir kitap. Yürekten tavsiye ediyorum.
Turgut Özakman, Yazar
Bu gibi kitapları okurken, bir elde kalem bulundurmak gerekir. Hayatın içinde size yararlı olacak satırların altını çizmek için bu kitabı okurken de bir kaleme gereksiniminiz olacak ve Pelale Altânda Durmak başucu kitabı olarak işinize yarayacak.
Müjdat Gezen, Sanatçı
İnsanın kendisini ve başkalarını tanıması ve yönlendirmesi için son derece yararlı bir başucu kitabıdır. Değerli akrabamı kutluyorum.
Prof. Dr. Nami Çağan, (Eski Çalışma, Maliye ve Orman Bakam) Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı
Hep hayata dair bir şeylerin "farkında" olabilmeyi, hep iki adım önde yaşayabilmeyi isterdim. Ancak şunun da "farkındayım" ki bunun için deneyim sahibi olmak ve bir şeyleri görmek gerekiyordu. Kitaptaki başarı öykülerini, çeşitli deneyimleri ve özlü sözleri okuduğumda, bu kitap sayesinde de bir şeylerin "farkına" varılabileceğini anladım. Özellikle genç insanların sürekli açıp okuyabilecekleri bir başucu kitabı olarak görüyorum. Kaleminize sağlık Ahmet Çağan...
Tuğçe Güder, 2005 Best Model of The World
İnanıyorum ki, pek çok okuyucu kendinden ve çevresinden çok farklı örnekler bulacak; insana, hayata, ilişkilere dair pek çok konuda yeniden düşünecek. Güncel, güncel olduğu kadar da evrensel olduğunu düşündüğüm konuların altını çizerek, günlük hayatın temposuna feda ettiğimiz ince noktaları tekrar hatırlattığı: bunları bir kez daha analiz etmeye sevk ettiği için başansız olma şansı olmayan bir kitap. Kutlarım.
Galip Yorgancıoğlu, CEO, Mey İçki San. A.Ş.
İş piyasasında daha iyi olabilmek için, bir kendinizi keşif macerası içine girmek isterseniz; teknik bilgileri, pratik çözümleri, yerli ve yabancı başarılı kişilerin paylaşımları ile kendinizi geliştirebileceğiniz alanları bulmanıza ve uygulamanıza yardımcı olacak bir kitap olarak herkese öneririm.
Levent Erkan, DeLeeuıv International Ülke Yöneticisi


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!