DUYURULAR :
Kategoriler
Ekonomi
#
Çevirmen :
Sayfa :
395 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 21 
Son Baskı :
01 Nisan, 2013 
İlk Baskı :
13 Haziran, 2006 
Barkod :
9789752977488 
Kapak Tsr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 
Orijinal Dili :
İngilizce 

Zengin Çocuk Akıllı Çocuk
Çocuğunuza Maddi Temel Sağlamanın Yolları

Robert T. Kiyosaki

Zengin Babanın Zengin Çocuk Akıllı Çocuk kitabı eğitime önem veren, çocuklarının hayatına finansal ve akademik temeller atmak isteyen ve bunun gerçekleşmesinde aktif rol almaya istekli ana-babalar için yazılmıştır.

Bilgi çağında iyi bir eğitimin önemi her zamankinden daha fazla. Ne var ki yürürlükteki öğretim sistemi çocuklarınıza gerekli olabilecek her bilgiyi sağlamaktan uzak. Bu kitap eksik kalan yerleri doldurmak üzere tasarlanmıştır. Zengin babasının Robert Kiyosaki'ye sunduğu esin kaynağını ve kullanışlı finans bilgilerini çocuklarınıza öğretmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Zengin Çocuk Akıllı Çocuk sizlere çocuğunuzun öğrenme sevgisini körüklemeyi işe yarayan yöntemlerle öğretir. Zengin Çocuk Akıllı Çocuk aynı zamanda varlığından haberiniz bile olmayan kapıları size açacak, çocuklarınızın ömür boyu yararlanacakları deneyimlerinizi ve anlayışı onlara aktarmanızı sağlayacaktır. Zengin Çocuk Akıllı çocuk kitabında Çocuklarınız okulda gerçek dünyaya hazırlanıyorlar mı? Sorusunun yanıtını bulacaksınız. Anne-baba olarak şunlar hiç merak ettiniz mi?

Okul, çocuğuma bugünün ve geleceğin- dünyasında nasıl ayakta kalıp doruğa çıkacağını öğretiyor mu?

Çocuğum okulu sevmezse, kötü notlar alırsa, öğrenme bozukluğu var diye damga yerse, okuldan ayrılmak isterse ne yapabilirim?

Çocuğumun kendine gerekli gerçek dünya kılavuzunu bulmasını nasıl sağlarım?


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!