DUYURULAR :
Kategoriler
Edebiyat
#
Çevirmen :
Sayfa :
420 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
16 X 23,5 
Son Baskı :
11 Aralık, 2015 
İlk Baskı :
11 Aralık, 2015 
Barkod :
9786051711898 
Kapak Tsr. :
Editör :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 
Orijinal Adı :
Abarat 

Abarat


Clive Barker

Her Şey dünyanın en sıkıcı yerİ olan Chickentown’da başlar. Gelecekte ne olacağına dair bir ipucu peşinde koşan Candy Quackenbush da orada yaşamaktadır.
Candy’nin aldığı yanıt hiç de beklediği gibi değildir. Birdenbire bir dalga gelir ve Candy, kardeşleri başının üstündeki boynuzlarda yaşayan John Mischief adlı bir adamın öncülüğünde çalkantılı sulara atlar ve sürüklenir. Peki nereye? ABARAT’a; her adanın günün farklı bir saati olduğu uçsuz bucaksız adalar denizine...
Candy muhteşem bir yerden muhteşem başka bir yere doğru yolculuk ederken yakın dostluklar kurar ve tehlikeli düşmanlarla karşılaşır: mekanik böcekler, dev güveler, doğaüstü kediler ve çamurdan adamlar, ölüm saçan büyücü ve onun dehşete düşmüş kölesi... Candy böylece bir şeylerin farkına varmaya başlar. Buraya daha önce de gelmiştir.
Candy’nin bu olağanüstü dünyada olmasının bir sebebi vardır: Abarat’ın karanlık güçlerden kurtarılmasına yardım edecektir. Zamanın kendisinden de eski olan güçlerdir bunlar ve Candy’nin daha önce karşılaşmadığı kadar şeytanidirler.
Candy tuhaf bir kahraman olduğunu biliyordur. Ama zaten dünya da tuhaf değil midir?
Ve Abarat’ta her şey mümkündür.

 


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!