DUYURULAR :
Kategoriler
Polisiye
#
Sayfa :
372 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 19,5 
Son Baskı :
19 Ekim, 2010 
İlk Baskı :
19 Ekim, 2010 
Barkod :
9786051062662 
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Ölüm Oyunu
Ayça sanki tropikal bir kasırgaydı, bir tayfun, bir siklon. Önüne çıkan her erkeği kavrayıp sürükleyen, felakete götüren bir doğa olayı idi. Karşılaşıldığı anda ondan kaçmalı, uzaklaşmalıydı.

Osman Aysu

"İçini bir ürperti aldı Gökhan'ın. Kendi durumundan korkmaya başladı. Bu görüşmeler devam ederse kadına âşık olacağından hiç şüphesi yoktu artık. Ayça sanki tropikal bir kasırgaydı, bir tayfun, bir siklon. Önüne çıkan her erkeği kavrayıp sürükleyen, felakete götüren bir tabiat olayı idi. Karşılaşıldığı anda ondan kaçmalı, uzaklaşılmalıydı. Aksi halde kurtulmak mümkün değildi."
Zengin işadamı Hayri Tanman, yirmi yıl önce genç ve güzel karısı Ayça'yı öldürmek için arabasını Boğaz'ın serin sularına sürmüştü. Kendisi yaptığı plan gereği kurtulmuş, ancak karısı Ayça'nın cansız bedeni bulunamamıştı. Aradan yıllar geçtikten sonra bir zarfla gelen tehdit mektubu herkesin bu kazada öldüğünü sandığı Ayça'nın hâlâ yaşıyor olabileceğini gösteriyordu. Hayri Bey'i korkutan bu mektubu gerçekten Ayça mı yazmıştı? Bunu araştırması için tuttuğu genç, yakışıklı ve başarılı avukat Gökhan Elmas gerçeğin üzerindeki sır perdesini kaldırabilecek miydi? Yoksa o da tüm diğer erkekler gibi kendini Ayça'nın dayanılmaz cazibesine kaptırıp bu sırrın bir parçası haline mi gelecekti? 


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!