DUYURULAR :
Kategoriler
Öykü
#
Sayfa :
261 
Boyut :
13,5 X 19,5 
Son Baskı :
03 Nisan, 2008 
İlk Baskı :
03 Nisan, 2008 
Barkod :
9789752979529 
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Gölge Hayatlar
Yaşanmış Şehir Hikâyeleri

Şenay Düdek

Deneyimli gazeteci, sevilen yazar ve televizyoncu Şenay Düdek'in Yaşanmış Şehir Hikâyeleri adlı kitabı ilk çıktığında büyük ses getirmişti. Şimdi üç öykü daha eklenerek Gölge Hayatlar adıyla yeniden okur karşısına çıkıyor. Bu kitapta da yine sosyete, iş ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin yaşamöykülerinden kesitler bulacaksınız. Şenay Düdek, yıllardır yaptığı gözlemlerini hayal gücüyle birleştirerek pırıltılı yaşamların gerçek yüzünü gözler önüne seriyor.

Herkesin okuduğunda kendini bulacağı bu öyküler hayatın gerçeğini de gösteriyor bizlere. Büyük umutlarla başlanan yaşamda insanın karşısına çıkan tüm olanakların elde edilebilmesi için ağır bedeller ödenmesi gerekiyor. Yaşanan acılar, çekilen çileler yakalanan mutlulukların en büyük bedeli oluyor.

Ezilmenin, kenarda kalmanın acısıyla kapıcılıktan yükselip Türkiye'nin sayılı zenginleri arasına giren iş adamları, kenar mahallenin bir anda yıldız olan güzelleri, cezaevinden yükselen yıldızlar, yasak aşklar, sıra dışı ilişkiler, ihtirasın bitirdiği yaşamlar Gölge Hayatlar da.


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!