DUYURULAR :
Kategoriler
Astroloji
#
Sayfa :
452 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 19,5 
Son Baskı :
14 Nisan, 2004 
İlk Baskı :
14 Nisan, 2004 
Barkod :
9789752974821 
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Budist Astroloji
Dalai Lama'nın Önsözüyle Budist Bakış Açısıyla Harita Yorumu

Jean V. Angel , Jhampa Shaneman

Astrolojiyi anlayabilmek için Budist bilgelik ve merhametini kullanın. Yazar Jhampa Shaneman, Budizmi Batı astrolojisine uygulamak için ilk kitapta, Tibet Budizmi’ndeki derin deneyimini çağdaş Batılı astrolog Jan V. Angel’ın bilgileriyle birleştirir. 

Budizm teolojik ve metafiziksel olarak zorlayıcı olsa bile aynı zamanda pratiktir. Kendi ilkeleri içinde her psikolojik durum benimsenmiş, betimlenmiş ve ışığa kavuşturulmuştur. Budist Astroloji bilinen astrolojik düşüncelerle boşluk, karşılıklı dayanışma ve geçicilik fikirleri arasında köprü kurar. 

Tüm astrolojik haritalara uygulanabilecek yeni bir teori geliştiren Budist bilgeliğinin üç anahtarının Siddhartha’nın haritasında dinamik olarak nasıl etkileşimde bulunduğunu keşfedin. Budizm ilkelerinin, Budist bakış açısıyla doğum haritasına getirdiği yorumla gezegen, ev ve açı anlayışınızı nasıl geliştireceğini görün. 

Astrolojik ve Budist içeriklerin sade bir dille sunulması bu kitabı Budistler, astrologlar ve manevi araştırmacılar için bilgi ve bilgelik kaynağı haline getirmiştir. Aydınlığa giden yolda benliğinizin derinliklerine bakıyormuş gibi yıldızlara bakın.


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!