DUYURULAR :
Kategoriler
Klasikler
#
Çevirmen :
Sayfa :
232 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
12 X 20 
Son Baskı :
29 Eylül, 2017 
İlk Baskı :
29 Eylül, 2017 
Barkod :
9786051715698 
Kapak Tsr. :
Editör :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Çifte Kavrulmuş Bir Dedektiflik Öyküsü
Alfa Klasik Toplu Öyküler 3

Mark Twain

TÜRK EDEBİYATINA YENİ BİR SOLUK GELİYOR. DÜNYA EDEBİYATININ EN SEÇKİN KLASİKLERİ; ORİJİNAL DİLİNDEN YETKİN VE EKSİKSİZ TAM METİN ÇEVİRİLERLE OKURLA BULUŞUYOR!.. ÖZENLİ VE KALİTELİ BASIMLARLA,  ESTETİK KAPAKLARLA VE DE ULAŞILABİLİR FİYATLARI SAYSESİNDE KÜTÜPHANENİZDE ESKİMEDEN  YILLARCA YER ALACAK!..

 

Mark Twain genellikle Tom Sawyer ve Huckleberry Finn ile bilinir. Oysa kısa öyküleriyle Amerikan edebiyatının kurucularındandır. Altına hücum döneminden açgözlü küçük kasabaların düzenbazlığına, insanların gerçek yüzünü gözler önüne sermiştir. Taklit edilemez bir nüktedanlıkla ince ince anlatır, hazırcevaplılığı öyle şaşmaz öngörüler içerir ki, bütün itirazları baştan boşa çıkarır. Ne de olsa Hemingway’in dediği gibi, “Amerikan edebiyatının kaynağıdır.” “İyi kitap okumadıktan sonra okuma yazma öğrenmenin ne yararı var ki” lafı ona mal edilmiştir. Sizi üçüncü iyi edebiyata davet ediyoruz.

Borges’in dediği gibi, “Kendisi ne kadar büyük bir yazar olduğunun farkında olmasa da Mark Twain büyük bir yazardı. Belki de büyük kitaplar yazmak için böyle olması gerekiyordur.”


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!