DUYURULAR :
Kategoriler
Güncel
#
Sayfa :
150 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 21 
Son Baskı :
12 Eylül, 2018 
İlk Baskı :
12 Eylül, 2018 
Barkod :
9786051069418 
Kapak Tsr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

İlişkinin Dili Gizlidir


Nurten Sancak

Modern insanın yaşadığı zorluklara yönelik uzman görüşüyle pratik ve uygulanabilir yöntemler sunuyor. Kişisel gelişimi “yaşama sanatı” olarak yorumluyor. İnsan ve insanla ilgili olan her şeye dair kılavuz niteliğinde bir kitap.
OYA ECZACIBAŞI  (İstanbul Modern Sanat Müzesi Yönetim Kurulu Başkanı)

Günümüzde iletişimin önemi aile, arkadaşlık, kadın erkek, aşk, evlilik, gelin kayınvalide, iş ilişkileri ve birçok ilişki.
Ben kitabı okuduktan sonra çevremle iletişimimi, ilişkilerimi ne derece sağlıklı yaşayabiliyorum diye bir kez daha düşündüm. Mutlu ve sağlıklı ilişkiler kurmanın yollarını gösteren bu kitabı herkes okumalı.
Benim başucu kitabım oldu bile.
HÜLYA KOÇYİĞİT  (Sinema Sanatçısı)

Ne Batılı uzmanların dayatması ne oryantal kadercilik. Aklını ortaya koyarken yüreğini de unutma diyor ilişkileri yorumlarken. Samimi yalın, sıcak ve bir o kadar güçlü bir dille. İlişkini kabul edebilirsin, değiştirebilirsin, inşa edebilirsin. Yaşama ve sağlıklı iletişime dair insanı tatlı tatlı güçlendiriyor, derinden muktedir olduğunu hissettiriyor.
YASEMİN GEBEŞ (Reklamcı)

Nurten Sancak bizi bizle tanıştırıyor ve en çözülmez sandığımız sorunlarımızın çözümü için şifreyi içimizde aramamızı öneriyor. İlişkinin Dili Gizlidir en sert  fırtınalarda sığınabileceğimiz güvenli bir liman olarak başucumuzda yerini almaya hazır.   -BİROL GÜVEN (Senarist)


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!