DUYURULAR :
Kategoriler
Kişisel Gelişim
#
Sayfa :
162 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
12,5 X 19,5 
Son Baskı :
29 Ekim, 2020 
İlk Baskı :
05 Mart, 2019 
Barkod :
9786051711973 
Kapak Tsr. :
Editör :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Jordanizm
Michael Jordan Başarı Koçunuz Olsaydı?

Günter Soydanbay

“Hayatım boyunca 9000’den fazla şut kaçırdım. Nerdeyse 300 maç kaybettim. 26 kere ‘maçı kazandıracak son şut’u atma hakkını bana verdiler ama kaçırdım! Hayatımda tekrar, tekrar ve tekrar başarısız oldum.’ Ve işte bu yüzden başardım.”
–Michael Jordan
MJ başarı koçunuz olsaydı, size neler önerirdi?
Michael Jordan. Basketbolun efsane ismi. Nereden başladı, nereye geldi, nasıl yükseldi? Hayallerini adım adım nasıl gerçekleştirdi? Zorlukları aşmak için neler yaptı? Geleceğine nasıl hazırlandı? Kendini motive etmek için nelere başvurdu? Kariyer konsantrasyonunu nasıl korudu?
Nasıl bir ailede doğdu, nasıl bir aile kurdu? Çocukluk hayali neydi? Hayalini gerçekleştirince neler hissetti? Başarılı kalmak için neler yaptı? Yerinde olmak isteyenlere neler önerdi?
En iyi versiyonunu bulmak için kendini nasıl geliştirdi?
Kişisel markasını nasıl oluşturdu? Başarısını paraya çevirmek için neler yaptı? Performansını maksimumda tutmak için neleri denedi? Yıkıcı eleştirileri yükseltici kaldıraçlara nasıl çevirdi? Uzmanlar onun başarısını nasıl yorumladı? MJ’nın başarı zekâsını hayallerinizi gerçekleştirmek için nasıl kullanabilirsiniz? O sizin yerinizde olsaydı, hangi durumda ne yapardı? Başarı koçunuz olsaydı, size neler önerirdi? Tüm bu soruların cevabını Jordan’ın dünyasında beraber arayacağız.
‘Büyük hayranı’ Günter Soydanbay yazdı, Türkiyenin başarı uzmanı Mümin Sekman yorumladı. Ortaya harika bir başarı biyografisi çıktı. İşte Jordanizm!

 


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!