DUYURULAR :
Kategoriler
Alfa DK Kitapları | Müzik
#
Çevirmen :
Sayfa :
352 
Cilt :
Ciltli 
Boyut :
20 X 24 
Son Baskı :
25 Ekim, 2022 
İlk Baskı :
24 Eylül, 2019 
Barkod :
9786051719955 
Kapak Türü :
Sert Kapak 
Yayın Dili :
Türkçe 

Klasik Müzik Kitabı (Ciltli)
Büyük Fikirleri Kolayca Anlayın

Kolektif

İlk gerçek “opera”yı kim yazdı? Nota sistemi nasıl ortaya çıktı? Besteciler senfonileri nasıl besteliyor? Bu kitap ilk yalın ezgilerden modern minimalizmin ortaya çıkışına kadar Batı klasik müziğinin gelişimini ve bunda kilit rol oynayan temel müzik eserlerini keşfedip analiz ederek birçok sorunun yanıtını veriyor.
Sade bir dilde kaleme alınan Klasik Müzik Kitabı hem efsanevi hem de daha az tanınan bestecilerin doksandan fazla eserini inceliyor. Klasik müziğin bestelenmesi ve anlaşılmasıyla ilgili temel kavramları ve büyük fikirleri adım adım çizimlerle ve bilgi görselleriyle açıklıyor.
İster bir müzik tutkunu olun, ister zaman zaman müzik dinleyin bu kitapta ilginizi çekecek ve klasik müzik anlayışınızı zenginleştirecek birçok şey bulacaksınız.

Katkıda Bulunanlar: Steve Collisson, Levon Chilingirian, Matthew O’Donovan, George Hall, Malcolm Hayes, Michael Lankester, Karl Lutchmayer, Keith Mcgowan, Kumi Ogano, Sophie Rashbrook, Christina L. Reitz, Tim Rutherford-Johnson, Hugo Shirley, Katie Derham-Foreword


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!