DUYURULAR :
Kategoriler
Polisiye
#
Çevirmen :
Sayfa :
750 
Cilt :
Ciltli 
Boyut :
13,5 X 21 
Son Baskı :
24 Haziran, 2021 
İlk Baskı :
24 Haziran, 2021 
Barkod :
9786254492822 
Kapak Tsr. :
Editör :
Kapak Türü :
Sert Kapak 
Yayın Dili :
Türkçe 

Sherlock Holmes - Bütün Hikayeler 1 (Ciltli)


Sir Arthur Conan Doyle

İşte buradaydı: tam bir itiraf. Sherlock Holmes yine yapacağını yapmıştı ve ben kendi çıkarım yeteneklerimin yıkıcı gücü karşında şaşkına dönmüştüm. Benden bir tane daha olmasını istedim, böylece kendimi sırtımdan sıvazlayabilirdim. Kulağa kibirli geldiğinin farkındayım, ama bir insan ne kadar sıklıkla böyle büyük bir zihinsel zafer elde edebilir ki? Onun o iki kelimesini işitir işitmez tüm olayı çözdüm. Eğer Watson burada olsaydı kafasını sallar ve nefes nefese mırıldanırdı.
–Paul Auster, Brooklyn Çılgınlıkları 

Yayımlandığı ilk günden itibaren tüm dünyada milyonlarca okuyucuya ulaşan, pek çok yazar ve eser üzerindeki etkisinin görülebildiği, kolektif mirasımızın en ünlü dedektifi Sherlock Holmes, çıkarımın olağanüstü gücünü göstermeye devam ediyor. 
Başka insanların bilmedikleri şeyleri bilmeyi kendine iş edinmiş Sherlock Holmes, ayrıntılarda saklı ipuçlarını bularak herkesi büyük bir zihinsel zafere davet ediyor.
Sir Arthur Conan Doyle’ın tüm hikâyelerinin orijinal çizimleriyle toplandığı koleksiyonun birinci cildinde “Oyun başlıyor!”


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!