DUYURULAR :
Kategoriler
Yemek Kültürü
#
Sayfa :
280 
Cilt :
Ciltli 
Boyut :
22 X 28,5 
Son Baskı :
10 Mart, 2022 
İlk Baskı :
12 Temmuz, 2021 
Barkod :
9786254493812 
Kapak Tsr. :
Editör :
Kapak Türü :
Sert Kapak 
Yayın Dili :
Türkçe 

Denizden (Ciltli)
Balığın İade - i İtibarı

Mehmet Yalçınkaya

Ünlü Master Chef’ten milyonları ekrana kilitleyen, Master Chef’in fenomen ismi Mehmet Yalçınkaya’dan farklı ve yaratıcı tariflerin yer aldığı bu kitaba herkes sahip olmayı isteyecek!..

 

Balığın lezzetini zirveye çıkaracak dokunuşlarımız ve tekniklerimizle “Bu balıktan bu yemek nasıl olur?” diyeceğiniz yemekler yaptık. 
Menemen yapma süresi ile iyi bir balık yapma süresi neredeyse aynı diyebileceğiniz enfes tarifleri sizlerle buluşturmak istedik. 
Üç  tarafı denizlerle çevrili ülkemizde, balığın mutfaklarımızda giderek azalan yerine bir atıfta bulunmak ve sofralardaki yerini yeniden tanımlamak amacıyla çıktığımız 
bu yolda, “Deniz ürünü pişirmek hiç zor değil” diyeceğiniz kolay tariflerin yanı sıra, sizleri şaşırtacağımız 84 çok özel tarifi beğenilerinize sunuyoruz.

Sağlıkla, mutlulukla, afiyetle..

 

Master Chef’in fenomen ismi Mehmet Yalçınkaya Denizden kitabında yaratıcı ve farklı tarifler sunuyor. Denizden kitabını satın alarak birbirinden lezzetli ve kolay 84 özel tarifle sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz. En lezzetli balık tariflerini Denizden kitabında bulabilirsiniz. Mehmet Yalçınkaya’nın Denizden kitabında yer alan enfes tariflerle deniz ürünü pişirmenin aslında çok da zor olmadığının farkına varacaksınız.


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!