DUYURULAR :
Kategoriler
Çocuk Eğitimi
#
Sayfa :
290 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 19,5 
Son Baskı :
21 Aralık, 2023 
İlk Baskı :
21 Aralık, 2023 
Barkod :
0077773267220 
Kapak Tsr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Her Çocuk Üstün Yeteneklidir (İmzalı)


Bahar Eriş

İMZALI KİTAPTIR, STOKLARLA SINIRLIDIR!

Herhangi bir çocuk üstün yetenekli gibi yetiştirilirse, ne gibi mucizevi sonuçlar alınır?
Kitapta ünlü dâhilerin çocukluk günlerinden, zeka testlerinde dikkat edilmesi gerekenlere, yeni bilimsel araştırmalardan ideal anne uygulamalarına, ilgili filmlerden yüksek zeka eğitim sistemlerine kadar birçok konu rahatça anlaşılabilir bir dille ele alınıyor.

Dr. Bahar Eriş’in kitabı, üstün yetenekli bir çocuğun içindeki “cevheri işleyip mücevhere dönüştürme” çabasına dönük, evrensel ilkeler ile yerel uygulamaları, olması gerekenler ile olanları, abartılanlar ile eksik bırakılanları sistematik bir şekilde ele almış. “Ev yapımı dâhi” yetiştirmek isteyenler için yeni, yaratıcı ve yararlı bilgiler içeren bir kitap. Kitabın hümanist ve eşitlikçi tavrı da ayrıca ahlaki bir alkışı hak ediyor.
Mümin Sekman, Her Şey Seninle Başlar’ın yazarı

Başarısız çocuk yoktur, yetenekleri keşfedilemeyen çocuklar vardır ve o çocuklardan birisi de sizin çocuğunuz olabilir…Hele hele çocuğunda bir ışık görüp, onu nasıl yönlendiririm çaresizliği içinde kıvranan ebeveynler için güvenilir bir yol gösterici. Eğitim sorunumuz ne zaman çözülür, çocuklarımız hak ettikleri değere ne zaman kavuşur ve en önemlisi de, ülkemiz ne zaman kalkınmış ülkeler ligine yükselir?
Dr. Bahar Eriş’in elinizde tuttuğunuz bu kitabı, ne zaman milyonlarca satarsa!.. 
Abbas Güçlü, Milliyet köşe yazarı, Genç Bakış sunucusu

Kitapta çocuklar için olduğu kadar, yetişkinler olarak kendinizi değerlendirebileceğiniz yönlendirmeler de bulunmaktadır. Kitaptan geniş bir hedef kitle faydalanabilir; ebeveynler, öğretmenler, rehber öğretmenler ve eğitim politikalarına yön veren kişiler. 
Prof. Sevda Bekman, AÇEV kurucusu, Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi

Emin olun, kitabı okuduktan sonra, zeka ve yetenek konusunda bütün taşlar yerine oturmuş ve kaygılarınız azalmış olacak… Özellikle zeka testleri sonucunda, çocuğuna ‘’üstün yetenekli’ tanısı almış her veliye raporla birlikte verilmesi gereken, bir başucu kitabı.
Filiz Günsür, Üstün Yetenekli Çocukların Aileleri Platformu kurucusu


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!